www.efs.gov.pl

"Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać."

Paulo Coelho

 

Galeria

 

XVII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy 23.04.2013r . Przy okazji prezentacji oferty Uczelni dotyczącej kierunku studiów, zakresu działalności Biura ds. Osób Niepełnosrawnych oraz pomocy materialnej Biura Stypendialnego zaprezentowany został Projekt Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych.

     

     

 

 

Dotychczas Wyższa Szkoła Gospodarki i działające w jej strukturach Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych z powodzeniem realizowała i realizuje kilka projektów skierowanych do osób z niepełnosprawnościami. Warto zauważyć, że projekty nie są tylko adresowane do osób niepełnosprawnych ale też podczas ich przygotowania oraz realizacji swój udział w pracach mieli sami studenci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Najlepszymi specjalistami do spraw osób niepełnosprawnych są własnie osoby niepełnosprawne. Podobnie w Projekcie Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych, którym są Państwo zainteresowani, w skład zespołu projektowego wchodzi niepełnosprawny pracownik.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią z dotychczasowych działań.

,,Bydgoskie Kino dla Osób Niewidomych" ,,Kujawsko Pomorskie Kino Bez Barier"

     

     

 

 

 

I i II ,,Kujawsko- Pomorski Zlot Studentów Niepełnosprawnych"

     

     

     

     

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.